Akbank 2016 Yılı Personel Alımları

Akbank 2016 Yılı Personel Alımları - Türkiye'nin en büyük bankalarından birisi olan AKBANK personel alımı ile ilgili şartlar ve neler yapmanız gerektiğini ve fazlasını konumuzda sizlere aktarıyoruz.

Akbank Personel Alım Şartları

Bankalar her yıl belirli dönemlerde ihtiyaca göre personel alımları yapmaktadır. 2015 yılında pek çok kişiye iş fırsatı sunan Akbank 2016 yılında da alımlarına devam edecektir. Akbank 2016 Yılı Personel Alımları yılın belirli dönemlerinde belirli kriterler çerçevesinde yapılarak belirlenir. Özel bankacılık müşteri ilişkileri yöneticisi, gişe yetkilisi, müşteri bildirimleri analiz yönetici yardımcısı, dış ticaret satış ve pazarlama yöneticiliği yardımcısı, nakit yönetimleri kurumsal satış ve pazarlama yöneticisi pozisyonlarına personel alımları şubelerin ihtiyaçları doğrultusunda yapılacaktır.

Belirlenen pozisyonlardaki Akbank 2016 Yılı Personel Alımları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler Akbank’ın internet sitesini düzenli olarak takip etmelidirler. İşe alım konusunda cömert davranan bir banka olan Akbank yine oldukça fazla personel alımı yapacak gibi gözüküyor. Akbank 2016 Yılı Personel Alımları özellikle büyük illerde çok daha fazla yapılacak olup, hangi birime kaç pozisyon açılacağı henüz bilinmemektedir.

Akbank, personellerini işe alırken deneyimli ve deneyimsiz olmak üzere iki kategoride değerlendirerek ona göre işe alımlarını gerçekleştirir. Deneyimli personel adaylarında dört yıllık lisans mezuniyeti ve alanda yeterince bilgili ve becerikli olunması şartları aranmaktadır. Deneyimsiz personel adaylarında ise pozisyonlara göre kriterler aranmaktadır. Asistanların 28 yaşını doldurmamış ve üniversite mezuniyeti olması; yönetici adaylarının bu iki şartın yanı sıra çok iyi düzeyde yabancı dil bilmeleri şartını taşıması gerekmektedir. Müfettiş yardımcılığı pozisyonu için ise görev kapsamında daha farklı özellikler aranmaktadır. Ayağıdaki linkten personel alımları için gerekli şartlar ve insan kaynaklarının linkini ekliyorum tıklayarak ulaşabilirsiniz.

AKBANK PERSONEL ALIMI İNSAN KAYNAKLARI TIKLAYINIZ

 

2015-07-30


Yorum Gönder

Etiketleri :