Akbank'tan İmzasız Belgesiz 15 Bin Lira Kredi

Akbank Direkt kredi imkanı ile oturduğunuz yerden ve banka şubesine gitmenize gerek kalmadan imzasız ve belgesiz kredinizi anında kullanabiliyorsunuz. Akbank'ın sunmuş olduğu Direkt Kredi Hizmeti ile internet üzerinden anında başvurunuzu yapabilir ve ne kadar kredi kullanabileceğiniz öğrenebilirsiniz.

Şubeye gitmeden ve imza atmadan Akbank Direk Kredi sayesinde 15 Bin liraya kadar kredi kullalabiliyorsunuz.Akbank müşterisi iseniz çekmiş olduğunuz krediyi direk hesabınıza da alabilir yada istediğiniz Akbank Şubesinden alabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi ile 36 ay taksitle 15000 TL Kredi çekildiğinde aylık kredi ödemeleri 553,18 TL, 36 ay taksitle 10.000 TL Kredi alındığında aylık kredi taksitleri 368,79 TL ve yine 36 ay vade ile 5000 TL Kredi kullanıldığında kredi ödemeleri 184,39 TL oluyor. Aylık % 1,35 faiz oranının uygulandığı Akbank Direkt Kredi Kampanyasında maksimum vade 36 ay…
.
Akbank Direkt Kredi Başvurusu‘nu internet üzerinden yapabiliyor ve anında kredinizi kullanabiliyorsunuz. Akbank ayrıca başvuru sonucunda size en fazla ne kadar kredi kullanabileceğinizi de bildiriyor. Akbank Direkt Kredi hakkında merak ettiğiniz başka konular olursa site editörlerimize sorabilir ya da kampanyaya hemen başvurarak Hızlı ve Kolay Kredi kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

AKBANK DİREKT KREDİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

2015-10-19


Yorum Gönder

Etiketleri :