Banka Şubesine Bile Gitmeden 15000 Lira Kredi

Evet yalnış duymadığınız Banka şubesine bile gitmeden 15000 lira kredi Akbank ile ayağınıza hatta hesabınıza geliyor.Bilgisayarınızda,akıllı telefonlarınızdan hatta tabletlerinizden bile rahatlıkla başvuruda bulunabileceğiniz Akbank Direkt Kredi ile banka şubesine gitmeden evrak yada evrak istenmeden 15000 lira kredi kullanabilirsiniz.

Akbank Direk Kredi ile Kredi Başvurunuzu anında gerçekleştirerek ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bankalardan ne kadar kredi çekebilirim? sorusunun yanıtını da Akbank Direkt Kredi sayesinde öğrenebilirsiniz.Bulunduğunuz ortamdan internet üzerinden hemen kredi başvuru formunu doldurarak ve sizden istenilen bilgileri sisteme doğru bir şekilde girerek işleminizi tamamlıyorsunuz ve bankada kayıtlı olan cep telefonunuza ne kadar kredi kullanabileceğiniz kısa mesaj olarak geliyor. 

Onaylanan kredinizi Akbank İnternet Şubesi aracılığı ile hesabınıza alabilir yada istediğinzi bir hesaba da aktarabilirsiniz.Akbank Direkt Kredi'nin faiz ve ödeme bilgilerini öğrenmek istiyorsanız da 36 taksitle 15000 lira krediye aylık taksidiniz 542,29 lira ve kredi faizi de aylık %1,25 olarak belirlenmiş. Akbank'tan oturduğunuz yerden kredi kullanarak nakit sıkıntılarınızı giderebilirsiniz.

 

 

 

2015-11-13


Yorum Gönder

Etiketleri :