Bankasya 2016 Yılı Personel Alımları

Bank Asya Personel Alımı Koşulları

Bank Asya her yıl şubelerinde görevlendirmek üzere yeni personele ihtiyaç duyduğu takdirde, kendi web sitesinde, kariyer sitelerinde ya da gazetelerde ilan vererek işe alım duyuruları yapmaktadır.

Her yıl işe alım ilanları verip, kadrosunu genişleten kuruma, şüphesiz Bank Asya 2016 Yılı Personel Alımları yapılacaktır. İşe alınacak kişilerin; 18 yaşını doldurmuş olmaları, TC vatandaşı olmaları ya da yabancı uyrukluysa çalışma izninin bulunması, en az alanında ön lisans mezunu olması, iyi hal sahibi olması gerekmektedir. Kamu hizmetlerinden yasaklanmamış olması, sağlık durumunun ruhsal ve fiziksel anlamda çalışmaya elverişli olması, kurum tarafından yapılan sözlü ve yazılı sınavlarda başarılı olması gerekmektedir. 

Bank Asya 2016 Yılı Personel Alımları yeni mezun adaylar için belirli aralıklarla MT alımları şeklinde yapılmaktadır. Kurumun yaptığı sınav sonuçları doğrultusunda başarılı adaylar mülakatlara davet edilecektir. Sınava başvuruda bulunmak isteyen adaylar, iş başvuru formunda yer alan MT kodu ilanlarını seçmelidir. Eğer sınavdan olumlu sonuç alınırsa, mülakat süreci başlar. Sonrasında ise uygun pozisyonlara yerleştirilirler.

Deneyimli adaylar için Bank Asya 2016 Yılı Personel Alımları bankanın sitesinden ya da kariyer sitelerindeki ilanlardan kuruma başvurma şeklinde gerçekleşmektedir. Yapılan tüm başvurular firmanın veri tabanında saklanarak İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından değerlendirme sürecine alınır. Açık pozisyon oluştuğunda, kriterlere uygun adaylar mülakat için görüşmeye davet edilir. İş birimleri ile yapılan teknik görüşme olumlu bulunursa görev teklifi edilerek, işe yerleştirme işlemi gerçekleştirilir.
 Yorum Gönder

Etiketleri :