Albarakatürk evlilik kredisi

ALBARAKATÜRK İLE EVLİLİK ZAMANI GELDİ

 

            Albaraka Türk evlilik kredisi evlilik düşünen genç veya yaşlı çiftlere bu hayallerini gerçekleştirme imkânı sağlıyor. Üstelik bunu sağlarken çiftlere düşük faizin yanında uzun vadeli ödeme imkânı sunuyor. Tek yapmanız gereken bir Albaraka Türk bankasının şubesine gitmeniz veya Albaraka Türk bankasının internet sitesini ziyaret etmenizdir.

            Kredi başvurusu için gerekli belgeler; TC kimlik belgesi, gelir belgesi, ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma antetli kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri veya kaşeli imzalı şirket yazısı, serbest meslek sahipleri için; sahibi ya da ortağı olunan firmaya ilişkin vergi levhası fotokopisi iletmeniz gereklidir.

            Bunların yanı sıra ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, son 3 yıla ait vergi dairesi ya da yeminli mali müşavirlik onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıl mizanı, Esnaf ve Sanatkârlar Odası'na kayıt belgesi ya da faaliyet belgesi yer almalıdır. Mülk açısından tapu fotokopileri, kira kontratları ve diğer gelir belgeleri, imza beyannamesi, finansman başvurunuzda standart iki kefil gerekmekte ve aynı belgeler kefilleriniz için de geçerlidir.

            Talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar istenebilir. Bu belgeleri hazırladıktan sonra bir Albaraka Türk Bankasının şubesine giderek kendi istediğiniz vade süresi ve taksit miktarıyla Albaraka Türk evlilik kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Mutluluğa adım atmanız için Albaraka Türk Bankası hep yanınızda. Geleceğinizi Albaraka Türk evlilik kredisi ile sizi ve evleneceğiniz kişiyi yıpratmadan oluşturabilirsiniz. Huzurlu bir birliktelik için en yakın Albaraka Türk şubesine bekliyoruz.

 Yorum Gönder

Etiketleri :