En kolay kredi veren bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

 

            Her bankanın kredi verme kriterleri farklıdır. Bazı bankalar çok kapsamlı ve detaylı şartlar ararken, bazıları aramaz ve müşterilerine kolay ve hızlı bir şekilde kredi verebilirler. En kolay hangi bankadan kredi alabilirim diye düşünüyorsanız, öncelikle bankaların kredi verme kriterlerini araştırmanız gerekir. Bankalar kredi seçenekleri sunarken, belirli miktarda faiz oranı belirler. Eğer ki faiz miktarı düşük orandaysa banka daha az kar etmektedir. Bunu ancak müşterileri çok fazla olan bankalar göze alabilir. Çünkü müşterilerinin çoğundan kar edecek ve dolayısıyla toplam kar oranları da yüksek olacaktır. 

 

            En kolay hangi bankadan kredi alabilirim sorusunun cevabı bankaların ne kadar büyüklüğüne ve yapmış oldukları promosyonlara bağlı olarak değişebilmektedir. Büyük bankaların müşterileri daha fazla olduğu için kar oranları da yüksek olacağından, kredi başvurularını onaylama ihtimalleri daha yüksektir. Banka mevzuatlarında yapılan değişikliklerden sonra kredi notu ve borçluluk oranları kredi onaylamasında etkili olmaya başlamıştır. Eğer kredi notunuz düşükse ya da borçluluk oranınız yüksekse, kredi alma olasılığınız daha düşüktür. Sizlere tavsiyemiz Türkiye'de yeni açılmış olan ve müşteri bulma zorunluluğu bulunan bir iki banka olacaktır. İNG ve ODEABANK bunlardan ikisidir.

 

            Bankalar arasında en kolay hangi bankadan kredi alabilirim diyorsanız Denizbank ve TEB sizlere önerilebilir. Çünkü Denizbank 30.000 TL’ye kadar gelir belgesi ve kefil şartı aramaksızın kredi verebilmektedir. TEB bankası ise, 7.500 TL’ye kadar gelir beyanı ve kefil şartı olmadan müşterilerine kredi fırsatları sağlayabiliyor. Bu nedenle bu bankalardan kredi alabilme olasılığınız diğer bankalara göre çok daha yüksektir.

Bu bankaların haricinde aşağıdan sizlere online şekilde kredi çekimi için başvuru yapabileceğiniz bir kaç bankanın da başvuru linkini vermek istiyoruz. Değerli kredihaberleri.net kullanıcıları, sitemizin, doğrudan ya da dolaylı olarak herhangi bir banka ile ilişkisi bulunmamaktadır. Sitemiz aracılığı ile sizlere güncel kredi notlarını ve haberlerini aktarmaktayız. Kredi çekimi için bizleri arayan ve konu üzerinden Facebook üzerinden yazan arkadaşlarımız malesef sizlere yardımcı olamıyoruz. Aşağıdaki linklere tıklayarak bu bankaların internet siteleri üzerinden online şekilde zahmet çekmeden, kişisel bilgilerinizi girerek kredi başvurularında bulunabiliyorsunuz.

İNG BANK KREDİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

ODEABANK KREDİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu iki banka haricinde bilindik Türkiye bankalarından da çok hızlı şekilde kredi onayladıklarını ve cep telefonunuza 5 dakika içinde de sonuçlarının geldiğinden bahseden bir kaç banka ile ilgili linkleri de sizlere sunalım istiyorum. 

Aşağıdaki linkten dilerseniz, E-Kredi başvuru SMS Kredi Paramatikten Kredi, Alo Garantiden Kredi ve Facebook Kredi şeklinde başvurularınız alınıyor. 

GARANTİ BANKASI 5 DAKİKADA KREDİ BAŞVURUSU TIKLAYINIZ

Hızlı Kredilere Değinmiş iken, yine çok hızlı kredi verdiğini söyleyen İŞ BANKASI'nın linkini de verelim sizlere. Hemen aşağıda bulunan bölümden talep edilen kredi tutarı, vade ilk taksiz ödemesi ve tc kimlik numarası bilgisini girerek başvurunuzu online şekilde bankaya gitmeden yapabilirsiniz. 

İŞ BANKASI HIZLI KREDİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bankalar ile işim yok, bana banka haricinde kredi verenler hakkında bilgi verin diyenler için aşağıdaki link yardımcı olacaktır. 

 

BANKA HARİCİNDE KREDİ VERENLER TIKLAYINIZYorum Gönder

 1. nimet diyor ki:

  tum boçlarım bır bakada toplamak istiyorum bu konuda yardım edersenız sevinirim

  1. cemal diyor ki:

   Elde olmayan nedenlerden dolayı taksitlerim gecikti. Maaşımda yüksek fakat Banka Bana kredi kullandırmıyor. Bu durumda tefecilere düşecem ne yapabilirim. yardımlarınızı bekliyorum.

   1. MEHMET diyor ki:

    ON MILYAR KIREDI ISTYORUM

    1. AHMET diyor ki:

     150000 BİN TL İDİYAÇ KIRIDI

     1. önder diyor ki:

      slm 10 aydır esnaflık yapmaktyım daha önce çektigim zorluklar nedeniyle bankalardan kredi kullanamıyorum ne yapalirim acil nakte ihtiyacım var

      1. murataslanklıııç diyor ki:

       batman

       1. diyor ki:

        ÖNCELİKLE BANKALAR, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI VE SENDİKALAR, KREDİ VADELERİNİ 60 AY OLARAK YENİDEN DÜZENLEME YAPILMASINI, ASGARİ KREDİ KART ÖDEMELERİNİ YENİDEN %10 lara çekilmesini sağlaması gerekir. BİZDE KREDİ ÇEKECEK HAL Mİ BIRAKTINIZ.

        Etiketleri :