1255 Lira Taksitle 100 Bin Lira Konut Kredisi

Denizbank Mortgage Kredisi ile ev sahibi olmanız çok kolay.Artık kira vermekten yoruldum diyorsanız ve kendinize ait bir evinizin olmasını istiyorsanız. Denizbank'ın 2015 Kasım ayına özel olarak çıkarmış olduğu Konut kredisi kampanyası kapsamında ayda 1255 lira takstitle evlerinizin kapılarını sonuna kadar açabilirsiniz. Sizlerde zaten vermiş olduğunuz ev kirasının üzerine biraz daha ekleyerek ev sahibi olmak istiyorsanız Denizbank'ın Konut Kredisi kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Aylık %1,29 olarak belirlenen Denizbank Konut Kredisinde 25 yıla kadr vade kullanabiliyorsunuz. Denizbank alacak olduğunuz evin ekspertiz değerinin %75'ine kadar Konut Kredisi veriyor ve kullanacak olduğunuz Konut Kredisinin %0,5'i oranında tahsis ücreti alıyor. Denizbank Mortgage Kredisi için örnek bir ödeme planı hazırlayacak olursak 100 bin lira krediye 120 ay vade ile ve %1,29 fazi oranı ile aylık 1255,76 lira ödüyorsunuz ve çekecek olduğunuz krediden 756 lira tahsis ücreti kesiliyor.

Denizbank Mortgage Kredisi hakkındaki görüşlerinizi ve sorularınızı tarafımıza gönderebilir yada Denizbank şubelerinden ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

 Yorum Gönder

Etiketleri :