Borç Transfer Kredisi Başvurusu

Kredi Borçlarımı Ödeyemiyorum,Tüm Kredilerimi Bir Bankada toplamak istiyorum,Kredi Kartımın asgarisini ödeyemiyorum,Kredimin vadesini uzatarak taksitlerimi çoğaltmak istiyorum,Tüm Kredi kartlarımdan kurtulup tek bir yere ödeme yapmak istiyorum,birikmiş tüm borçlarımı yapılandırmak istiyorum ifadelerini kullanıyorsanız sizlerde ülkemizdeki bir çok vatandaş gibi aynı derdi yaşıyorsunuz.

Denizbank başka bankalara kredi borcu olup kredi taksitlerini ödeyemeyenler ve kredi kartı borçlarını ödemekte zorlananlar için düzenlemiş olduğu Borç Transfer Kredisi Kampanyası ile tüm borçlarınızı Denizbank‘a transfer ediyor. Kampanya kapsamında Denizbank’a başvurarak ödemek istediğiniz borçlarınızı bildiriyorsunuz, Denizbank sizin adınıza toplam borcunuz kadar kredinizi onaylayıp sizin adınıza ilgili bankalara borçlarınızı ödüyor. Daha sonra siz Denizbank‘a toplam borçlarınızı taksit taksit ödeyebileceğiniz oranda yatırıyorsunuz. Böylece borçlarınızdan kurtuluyor, taksitlerinizi de zorlanmadan ödüyorsunuz.

Denizbank Borç Transfer Kredisi‘nin bir diğer avantajı ise bankalara olan borçlarınıza artık faiz ödemeyecek olmanız. Yani taksitlerini geciktirdiğiniz her kredi ya da toplam borcunuzu ödeyemediğiniz her kredi kartı sizin için bir ek faiz yükü demektir. Böylelikle bu borçlarınızı kapatıp bu borçlar için faiz ödeme derdinden de kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca tüm borçlarınızı tek bir bankada toplayarak ayrı ayrı ödemelerinizi takip etmek zorunda da kalmayacaksınız.

Denizbank Borç Transfer Kredisi kapsamında 36 aya varan vadelerle kredi kullanabiliyorsunuz. Tüm Borçlarınızı Tek Elde Toplamanın keyfini süreceğiniz Denizbank Borç Transfer Kredisi ile en fazla 50.000 TL ‘ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Şimdi kullanılacak 10.000 TL Borç Transfer Kredisi için bir örnek hesaplama yapacak olursak;

Borç Transfer Kredisi Başvurusu

 

 Yorum Gönder

Etiketleri :