Denizbank 2016 yılı Personel Alımları

DENİZ'DE KARİYER YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

Bankacılık sektöründeki kariyer fırsatları hemen her meslek grubundaki çalışanlara cazip gelmektedir. Özellikle üniversitelerden yeni mezun gençlerin en çok tercih ettiği sektörler arasında yer alan bankacılık sektöründe başarılı bir kariyer ancak başarılı bankalarda gerçekleştirilebilir.

Denizbank kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen organizasyonu ve her geçen yıl bünyesine kattığı yeni şubelerle dinamik bir yapıya sahiptir. Bu dinamizm ile Denizbank her yıl istihdam ettiği personel sayısını artırmaktadır.

Kariyerine iyi bir başlangıç yapmak isteyenler veya kariyerlerine gerçekten iyi bir yerde devam etmek isteyenler Denizbank 2016 yılı personel alımları fırsatlarını değerlendirmeleri; kendilerine bambaşka bir kariyer fırsatı sunacaktır.

Denizbank 2016 yılı personel alımları için kendi internet sitesinde ve internet üzerindeki iş arama sitelerinde ilanlar yayınlayarak alım yapacağı pozisyonları ve bu pozisyonlar için gerekli şartları belirtmektedir. Denizbank 2016 yılı personel alımları için aşağıda belirtilen pozisyonlarda personel alımı yapılabileceğini belirtmiştir. Denizbank'ın alım yapmayı düşündüğü bankacılık pozisyonları şunlardır;

- Şube gişe yetkilisi
- Bireysel müşteri ilişkileri danışmanı
- Kurumsal müşteri ilişkileri danışmanı
- Şube Operasyon Birim Elemanları

Bu pozisyonlar için aranan genel şartlar diğer bankaların personel alımında aradığı genel şartlarla aynıdır. Adayların 30 yaşını aşkın olmamaları ve bilgisayar bilgisi ile MS Office program bilgisine haiz olmaları aranan en önemli iki şarttır. Denizbank ayrıca 2016 yılında Müfettiş Yardımcılığı pozisyonu açılacağını belirtmiştir. Bu pozisyon için Denizbank'ın belirleyeceği yer ver zamanda sınava girmeniz gerekecektir.
 Yorum Gönder

  1. SELİM YILMAZ diyor ki:

    NE ZAMAN PERSONEL ALIMI YAPILACAK

    Etiketleri :