Finansbank evlilik kredisi

  EVLENECEKLER İÇİN CAZİP KREDİ FIRSATLARI

 

            Evlilik birbirlerini seven iki nisanın hayatlarını birleştirdiği ve mutlu aile kurdukları bir müessesedir. Ancak çiftler için evlilik demek aynı zamanda ortak bir hayat sürecekleri yeni yaşamları için birçok masraf demektir. Yeni kurulacak bu yuva için alınacak ev eşyaları, düğün masrafları ve diğer masraflar çiftleri zorlayabilir. Kişilerin yeteri kadar birikimi yok ise daha büyük bir sıkıntı baş gösterecektir. Ancak bankalardan çekilecek krediler ile bu sıkıntı aşılabilmektedir. Finansbank’ın yeni evlenen çiftlere özel sunduğu Finansbank evlilik kredisi fırsatı ile oldukça rahatlayacaksınız.

 

            Evlenecek çiftlere düşük faiz imkânları ve kolay ödeme planları sunan banka ile evlendikten sonra istediğiniz ödeme planı ile kredi taksitlerini ödeyebilirsiniz. Finansbank evlilik kredisi çiftlerin ihtiyaçlarını düşünerek hazırlanmış ve kolay ödeme seçeneklerine sahip bir kredi türüdür. 60 ay vadeye kadar uzayabilen bu kredi türüyle kolayca kredi sahibi olabilmeniz mümkündür. Dilerseniz TL olarak dilerseniz de dövize endeksli olarak ödeme seçenekleri seçebilirsiniz. Finansbank evlilik kredisi alacaklarında birde avantajı olmakta. İlk 3 ay geri ödeme yapmadan kredinizi uzatabilirsiniz. Ayrıca kalan borcunuzu ekstradan hiçbir ücret ödemeden erkenden kapatabilme imkânınızda bulunmaktadır.

 

             Finansbank evlilik kredisi sahibi olmakta çok kolay. En yakın banka şubesine başvurarak kolayca kredi çekebilir ve düğün masraflarını düşünerek stres yapmaktan kurtulabilirsiniz. Sadece düğün değil, nişan, balayı gibi yapacağınız etkinliklerin masraflarını da karşılayabileceğiniz bu kredi ile evlenirken oldukça rahatlayacaksınız.Yorum Gönder

Etiketleri :