Finansbank Taşıt Kredisi Fırsatlarını Kaçırmayın

Bir araç almayı düşünüyorsanız ve bunun içinde bir taşıt kredisi kullanmak istiyorsanız sizleri Finansbank şubelerine davet ediyoruz.

0 km ile 5 yaşa kadar olan araçlarda 48 aya kadar, 6 ile 8 yaş arası araçlarada ise ataş yaşı ile vade toplamı 10 yılı aşmayacak kadar ödeme planı oluşturabileceğiniz Finansbank Taşıt kredisini kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

Finansbank Taşıt kredisininin şartlarına göz atacak olursak;

* Kredinizi TL cinsinden kullanabilirsiniz.*

* Kredinizi 48 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

* Binek ve hafif ticari araç modelleri için kullanabilirsiniz.

* 0 km araçlar için, araç nihai fatura tutarının 50,000 TL' ye kadar olan kısmının %70'i, 50,000 TL'nin üzerinde kalan kısmın ise %50'si kadar taşıt kredisi kullanabilirsiniz. 2.el araçlarda fatura tutarı yerine aracın kasko değeri dikkate alınmakta olup kredilendirme oranları aynıdır.

* 0 km ile 5 yaşa kadar olan araçlarda 48 aya kadar, 6-8 yaş arası araçlarda ise araç yaşıyla vade toplamı 10 yılı aşmayacak şekilde ödeme planı oluşturabilirsiniz.

* Kredi konusu aracı teminat olarak gösterebilirsiniz.

* Kredi masraflarını da taşıt kredisi ile aynı vade ve düşük faiz oranında taksitlendirebilirsiniz.

* Geri ödeme planınızı müşteri temsilcinizle konuşarak tamamen kendi koşullarınıza göre oluşturabilir; tercihinize göre sabit, esnek ya da anapara ertelemeli kredi kullanabilirsiniz.

Finansbank Taşıt Kredisi Örnek Ödeme Tablosuna bakacak olursak 20000 lira krediye %1,40 faiz oranı ile ve 24 ay vade ile aylık takstiniz 1019,48 lira oluyor. Üstelik bu kredinin masrafı sadece 286 lira olarak belirlenmiş.

FİNANSBANK TAŞI KREDİSİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

* Başvurunuzu aşağıdaki belgeleri getirerek hızla sonuçlandırabilirsiniz.

* Satın alınacak taşıt 0 km ise proforma faturası, 2. el ise ruhsat fotokopisi (Satış gerçekleştikten sonra ise Noter Satış Senedi)

* Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)

* İkametgah belgesi veya son tarihli cep telefonu faturası

* Maaş bordrosu - gelir belgesi

FİNANSBANK TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZYorum Gönder

Etiketleri :