Garanti kredi başvurusu sorgulama

GARANTİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU VE SORGULAMA İŞLEMLERİ

 

            Garanti Bankası bireysel, kobi ve kurumsal hizmetleri son derece gelişmiş olan bir bankadır. Özellikle uygun faizli ve ödemesi kolay kredi kampanyaları ile tanınmaktadır. Bankanın kredi başvurularını ve diğer işlemleri, şubelerden ve yeni nesil bankacılık kapsamında internet üzerinden, mobil bankacılık ile cep telefonundan kolaylıkla yapabilirsiniz. Banka nakit ihtiyaçlarının karşılaması için de anlık nakit kredi imkânları sunmaktadır. Garanti Bankası internet şubesini kullanarak nakit ihtiyaçlarınızı internet sitesi üzerinden karşılayabilirsiniz Garanti kredi başvurusu sorgulama işlemi de gene internet sitesi üzerinden bakılabilmektedir. Bireysel ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve avans hesap işlemlerinden de yararlanabilirsiniz.

 

            İnternet sitesinde kredi bölümünden sadece beş dakika içinde kredi başvurusu yapmanız ve onayını almanız mümkün. Sitede bulunan krediler bölümünü tıklayın ve hemen başvur butonuna tıklayarak sizden istenen bilgileri girin. Bunlar T.C. kimlik numarası, cep telefonu numarası, güvenlik kodu ve diğer kişisel bilgilerdir. Bu işlemi tamamlamanız ardından hemen ön onay bilginiz size kısa mesaj ile bildirilecektir. Bankanın cazip kredi uygulamalarından yararlanmak için de başvurabilirsiniz. Başvurunuzdan sonra Garanti kredi başvurusu sorgulama işlemlerini takip edebilirsiniz. Garanti kredi başvurusu sorgulama internet bankacılığı ile kolayca yapılabilir.

            Bunun için bireysel veya kurum ise kurumsal internet bankacılığı butonundan giriş yapabilirsiniz. Garanti kredi başvurusu sorgulama işlemlerinizi sürekli açık olan çağrı merkezinden de yapabilirsiniz. Garanti kredi başvurusu sorgulama işlemleri için bankaya gitmeden bu şekilde sonuç alabilirsiniz.

2015-08-05


Yorum Gönder

Etiketleri :