HSBC 2016 Yılı Personel Alımları

HSBC'DE ZİRVEYE ULAŞMAK İSTEMEZ MİSİNİZ?

Bankacılık sektörü sunduğu imkânlar ve cazip kariyer fırsatları nedeniyle pek çok çalışanın hayalindeki sektördür. Türkiye'nin öde gelen bankalarından olan Hsbc Bankası, kariyerine bankacılık sektöründe başlamak isteyen bireyler için bir cazibe kapısıdır. Bankanın merkezinin İngiltere'de olması nedeniyle; Hsbc çalışanlarına yurtdışında da kariyer imkânı sunmaktadır. Hsbc Bankası her yıl ihtiyaç doğrultusunda çeşitli pozisyonlarda genel müdürlük kapsamında veya şubelerde çalışmak üzere personel alımı yapmaktadır. Hsbc bankası her yıl olduğu gibi 2016 yılında da personel alımı gerçekleştirecektir.

Hsbc 2016 yılı personel alımları kapsamında personel alımı yapılacak pozisyonlar şunlardır:

- Şube Gişe Yetkilisi

- Bireysel Müşteri İlişkileri Danışmanı

- Kurumsal Müşteri İlişkileri Danışmanı

- Şube Operasyon Yetkilisi

Hsbc 2016 yılı pesonel alımları kapsamında alınacak personeller için aranan genel şartlar ise aşağıda belirtilmiştir.

- 35 yaşını aşmamış olmak

- Bay personel adaylarının askerlik hizmetini yerine getirmiş olması

- Personel adaylarının 4 yıllık örgün öğretim veren lisans programlarından mezun olması. (İktisat, İşletme, Maliye gibi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültelerine ait bölümler öncelikli tercih nedenidir)

- Adayların personel ihtiyacı olan il ve ilçelerde ikamet ediyor olmaları veya bu il ve ilçelere taşınmalarında sakınca yaşamamaları

- Ayrıca personel alımı yapılacak pozisyonun niteliğine göre ek şartlar da istenilebilecektir.

Hsbc 2016 yılı personel alımları için önde gelen internet iş başvuru sitelerine (kariyer.net, yenibiris.com, secretcv.com gibi) ve gazetelere ilan vermektedir. Bu siteleri ve ilanları takip ederek bankacılık sektörüne adım atabilirsiniz.
 Yorum Gönder

Etiketleri :