İngbank 2016 Yılı Personel Alımları

BANKACILIK SEKTÖRÜNÜN PARLAYAN YILDIZI INGBANK'TA KARİYER YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

Bankacılık sektörü siz gençler için cazip kariyer fırsatları barındıran ve kariyer basamaklarını hızla tırmanabileceğiniz bir sektördür. Bankacılık sektöründe deneyim kazandıkça terfi alır ve sürekli kendinizi geliştirirsiniz. Bu sayede mesleki anlamda hiç bir zaman körelme yaşamazsınız. İngbank; bankacılık sektörünün parlayan yıldızıdır.

Bankacılık sektörüne getirdiği dinamizm ile her yıl büyüyen İngbank, büyümesine paralel olarak istihdam seviyesini de artırmaktadır. İngbank her yıl yüzlerce yeni personel alarak sektörde kariyer yapmak isteyen çalışanlara iş imkânı sunmaktadır. 2015 yılında yaptığı personel alımlarına ek olarak İngbank 2016 yılı personel alımları kapsamında pek çok pozisyon için alım gerçekleştirecektir. Banka yeni açacağı ve genişleteceği şubeler için her yıl yeni istihdam imkânı yaratmaktadır.

İngbank 2016 yılı personel alımları kapsamında siz de bankacılık sektörünün parlayan yıldızı olan İngbank bünyesinde kariyerinize iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız ve aşağıdaki şartlara sahipseniz bu mükemmel iş fırsatını kaçırmamalısınız.

30 yaşından gün almadıysanız, erkek adaylar için askerlik hizmetinizi tamamladıysanız veya en az 1 yıl süreyle tecil ettirdiyseniz, 4 yıllık örgün öğretim veren üniversitelerin lisans programlarından mezunsanız, bankanın şubelerinin bulunduğu il ve ilçelerde ikamet ediyorsanız şimdilik potansiyele uygunsunuz demektir. Bu il ve ilçelerde ikamet etmenizde herhangi bir engel bulunmuyorsa, b sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabiliyorsanız İngbank 2016 yılı personel alımları kapsamında yayınlanacak ilanlara başvurabilirsiniz.
 Yorum Gönder

Etiketleri :