İş Bankası personel alımları 2016 Yılı

2016 yılı iş bankası personel alımları, personel alımı için şartlar ile ilgili bilgiler şu şekildedir.

İŞ BANKASI 2016 YILI PERSONEL ALIMLARI

 

            Türkiye’nin en iyi bankaları arasında bulunan iş bankası bünyesi altında binlerce kişi çalışmaktadır. İş bankası her geçen gün gelişen ağına bağlı olarak daha fazla çalışan alınmakta ve böylelikle müşteri memnuniyetini sağlama amacı içinde bulunmaktadır. İş bankası her sene olduğu gibi 2016 yılı içinde personel alımı yapmaktadır. İş bankası 2016 yılı personel alımları incelendiği zaman banka farklı pozisyonda çalışacak olan personele ihtiyacı duymaktadır. Bunlara bakıldığı zaman şoför, makine teknikeri, gişe memuru, bilgi teknoloji uzmanı, gibi personeller almaktadır. Personel alımları içinde en çok personel müşteriler ile birebir irtibat halinde olan gişe memurudur.

 

             İş bankası 2016 yılı personel alımları her zaman olduğu gibi yine iş bankasının resmi internet adresinden yayınlanacaktır. İş bankası personel alımlarında alınacak olan personelde aranan bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlara bakıldığı zaman alınacak olan gişe memurunun belirtilen üniversitelerden mezun olması ve yeterli puanı alması, alınacak olan şoförün ehliyetinin yeni olmaması yani deneyimli bir şoför olması bir diğer alınacak olan elektrik mühendisi veya makine mühendislerinin kendi bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

 

            İş bankası 2016 yılı personel alımları ile iş bankası bünyesi altında çalışmak üzere güvenlik memuru da alınacaktır. Alınacak olan güvenlik memurunda aranan kriterler güvenlik sertifikası sahibi olmak, en az 175 cm boyunda olmak gibi kıstaslar aranmaktadır. İş bankası her geçen sene daha da büyümekte ve bu durum sonucunda her sene personel alımları yapmaktadır.

 

İŞ BANKASI AÇIK POZİSYONLAR İÇİN TIKLAYINIZYorum Gönder

Etiketleri :