Öğrenciye kredi kartı veren bankalar

Değerli Öğrencilerimiz, okullarını yeni kazanan maddi güçlük çeken öğrencilerimiz için araştırmayı yapıyoruz. Sizlere kredi kartı sunan ve bu hususta google üzerinden de reklam veren Türkiye Garanti Bankası'nın kampanyasından bahsetmek istiyoruz. 

Bonus Genç Kart ile sizler oturduğunuz yerden hiç zahmet çekmeden birazdan aşağıdan sizlere verceğimiz linkie tıklayarak online şekilde Kredi kartı için başvuruda bulunacaksınız. Anında ve hızlı şekilde öğrenciye kredi kartı olayını Garanti Bankası Bir tık öteye götürmüş diyebiliriz. 

Yönleneceğiniz sayfada sizden istenilen, ad soyad, telefon numarası ve tc kimlik bilgisinin yanı sıra güvenlik kodunu doldurduktan sonra formu gönderiyorsunuz. Bundan sonrası bankada, başvuru sonrasında hemen sizi arıyorlar ve istenilen bilgilerin bankaya uyması durumunda size bu Garanti Bankası Bonus Genç Kart hemen veriliyor. ( Tabi başvuru süresinden sonra onaylanması durumunda, kartın gelmesi 10 günü buluyor arkadaşlarım bilginiz olsun )

GARANTİ BANKASI ( ÖĞRENCİ ) GENÇ KART BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ !

Sadece Üniversite Öğrencisine kredi kartı veren bankalar bunlarla da bitmiyor. Bu listeyide hemen sizlere sunmak istiyoruz. Bu bankaları da sizlere şu şekilde sıralamak istiyorum. Bu arada konu beğenilir ise bu bankaların sizlere yani sizin alacağınız kredi kartlarınızla ilgili ne gibi avantajlar, ne kadar limit verdiklerinide yazmak isterim. 

ZİRAAT BANKASI GENÇ KART BAŞVURUSU TIKLAYINIZ

Kredi Yurtlar Kurumu’ndan (KYK) burs ya da öğrenim kredisi alan genç, sana özel tasarlanan bu ürün ile tek kartta hem banka kartı hem de kredi kartının özelliklerini bir arada bulabilirsin.
Üstelik hesabında para olmadığında da faizsiz/masrafsız 300 TL ekstra alışveriş fırsatı sunan Harçlık Avans’ını KYK bursun ya da öğrenim kredin devam ettiği sürece kullanabilirsin.
Sen de KYK’dan burs ya da öğrenim kredisi alıyorsan, Genç Bankkart’a ve Harçlık Avans’a başvur.


Bankamızdan daha önce teslim aldığın Genç Bankkart’ın varsa bu kartını en yakın Şubemizden anında kredi kartı özellikli yeni Genç Bankkart ile değiştirerek banka kartını ve kredi kartını tek kartta birleştirebilirsin.
Genç Bankkart'a hemen başvurmak için GENC BANKKART yaz, 4747'ye gönder.


Eğer yeni Genç Bankkart’ım var, kredi kartı özelliğini açtırmak istiyorum diyorsan, başvuruyu en yakın Şubemize kolayca yapabilirsin.
Kredi kartı özelliği açıldıktan sonra artık alışverişlerini ister banka kartı/Harçlık Avans limitin ile istersen de kredi kartı limitinden yapabilirsin.
İşlem yaparken POS veya ATM’de önce hangi özelliği kullanmak istediğini seç. Sonra kartınla işleme devam et. Hem de ayrı şifreleri aklında tutmana gerek yok, şifre ortak.

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar

TEB BANKASI ÜNİVERSİTE KART İÇİN TIKLAYINIZ

ÜniversiTEB Bonus Card, taksit demek, bedava alışveriş demek....
ÜniversiTEB Bonus Card’ınla Bonus üyesi mağazalarda taksitli alışveriş yaparsın. Dünyanın her yerinde yapacağın tüm alışverişlerde bonus kazanırsın. Sana özel kampanyalarla ekstra bonus kazanırsın. Kazandığın bonuslarla bonus üye işyerlerinde bedava alışveriş yaparsın.
Kampanyaları takip et, ekstra bonusları yakala, bol bol bedava alışveriş yap.
Cebe TL demek, ücretsiz konuşma demek...
ÜniversiTEB Bonus Card’ında biriken bonuslarınla cebe TL veya dakika alabilirsin.
Daha rahat bir hayat demek....
0850 200 0 666’yı arayarak;
Gönderim ücreti ödemeden dilediğin adrese hediye, çiçek, konser bileti, uçak bileti gönderebilirsin
Acil durumlarda ücretsiz çilingir, çekici, camcı çağırabilirsin
Bonuslarını kullanarak TEB Seyahat Hattı’ndan uçak bileti alabilir, otel rezervasyonu yaptırabilir, araç kiralayabilirsin. Bonusların yetmezse 6 aya kadar taksit yaparsın.

Öğrenciye kredi kartı veren bankalarYorum Gönder

  1. alaattin sayalgı diyor ki:

    ögrencim var ünüversiteye başlayacak ona kart alabiliriz

    Etiketleri :