Çok acil para lazım nasıl ve nereden bulurum

Çok acil para lazım nasıl bulurum, acil parayı nereden bulurum hakkında

ACİL NAKİT İHTİYAÇLARINIZDA UYGUN ÇÖZÜMLERİ 

            Zaman zaman herkesin hastalık, acil ödeme, okul masrafı, araç hasar masrafı gibi nedenlerle çok acil bir şekilde nakit paraya ihtiyacı olmaktadır. Çok acil para lazım nasıl ve nereden bulurum sorusuyla hızlı bir şekilde nakit para arayışına girerler. Bu acil nakit ihtiyacı için ilk olarak akla bankalardan nakit ihtiyaç kredisi kullanımı gelmektedir. Bankalar tüketici kredilerinde 60 aya kadar vadelerle kredi imkânları sunmaktadır. Ancak herkes bankalardan kredi çekme konusunda şanslı değildir. Daha önce kredi taksiti ödemelerinde gecikme yaşayan veya kredi borçlarını ödeyemeyip icralık olan şahıslar bankalardan kredi çekememektedir.

            Bankalardan kredi alamayan şahıslar çok acil para lazım nerden ve nasıl bulurum diye karamsarlığa düşmektedirler. Ancak bankalardan kredi çekemeyen şahıslar için pek çok alternatif para bulma yöntemi bulunmaktadır. Bunun için finansal danışman olarak hizmet veren firmalardan kredi temin edilebilir. Eğer düzenli bir geliriniz varsa yani sigortalı olarak bir işte çalışıyorsanız veya devlet memuruysanız maaş durumunuza göre bu firmalar sizlere taksitli kredi imkânı sunmaktadır. Ancak işsizseniz yani düzenli bir gelir kaynağınız yoksa durum biraz daha zorlaşmaktadır.

            Çünkü bankalara alternatif olarak sizlere kredi sağlayan finansal firmalar sizden almak istediğiniz kredi tutarıyla paralel olarak bir menkul veya gayrimenkul malınızı ipotek göstermenizi isteyeceklerdir. Çok acil para lazım nasıl ve nereden bulurum diye düşünüyorsanız ve bankalardan kredi çekemiyorsanız bahsettiğimiz finansal danışma firmalarıyla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Para için başka neler yapabilirim diyenler için şunları da yazmam gerekiyor. 

ACİL PARA BULMA ÖNERİLERİ

Cep Telefonlarından Bulabilirsiniz; Nasıl bulabiliyorum diyenler için hemen başlıyorum anlatmaya, Özellikle kurumsal hattı olan kişiler misal Vodafone Red Business kullanıcıları için kullandıkları hatta yansıyan tutarlarda telefon almak mümkün. Hemen örnek verelim sizlere şu anda İpnone 6 Plus telefonu 3 bin tl üzerinde bu hatta 145*24 taksit ile verilebiliniyor. Bu telefonu alarak dilerseniz dilediğiniz kişile acilen 250 tl aşağısına satarak acil olarak parayı bulabilmeniz mümkün.

İPHONE 6 FİYAT İNCELEMESİ VE SATIN ALMA DURUMU İÇİN TIKLAYIN

ESKİ MAHALLELERDE OTURANLAR İYİ BİLİRLER ŞU BEYAZ EŞYACILARI, EĞER HALA TÜKENMEMİŞ BİR KURŞUNLUK KREDİNİZ VAR İSE BURADAN TELEVİZYON BEYAZ EŞYA ve ev elektroniği de satın alarak acilen paraya çevirebilirsiniz. İphone 6 kadar para etmezsede acilen ihtiyaçlarınızı giderebilir.

Daha değişik nasıl fikirler var diyenler için aşağıdan bir bağlantı veriyorum bu siteyide inceleyerek acil para çözümleriniz hakkında fikir edinebilirsiniz. Burada yazılanlardan daha başka bilgileriniz var ise lütfen konunun altından bizlere yorum göndererek yardımcı olunuz. 

Bu arada bankalar ile durumunuz sıkıntılı değil ise sizler de aşağıdaki linkten yazdığımız yazımıza bakarak EN KOLAY VE HIZLI KREDİ VEREN BANKALAR isimli konumuzu inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki konudan bu konumuza ulaşarak hızlı ve 5 dakikada kredi alabileceğiniz bankaları ve online linklerini görebilirsiniz.

EN KOLAY 5 DAKİKADA KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ TIKLAYINIZ

Bol paralı günler dileriz :)

Acil para hususunda ayrıca ÇOK ACİL PARA LAZIM LİNKİNE bakabilirsiniz.

 

 

 Yorum Gönder

 1. acil kredi diyor ki:

  Stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredisi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse, lütfen bizimle irtibata geçin (privateloaninvestment@outlook.com)

  1. yeliz diyor ki:

   acil para lazım

   Etiketleri :