Karalistedeyim kredi çekemiyorum nereden acil para bulabilirim ?

Merkez bankası ve bankaların kara listesinde bulunan ve kredi çekemiyorum acil paraya ihtiyacım var nereden bulurum, para veren tefeciler şeklinde düşünenler için altın öğütler

ÇOK ACİL NAKİT PARAYA İHYİTACIM VAR NASIL NEREDEN BULURUM TEFECİDEN Mİ ALSAM 

" Kişinin yok ise cebinde parası, dostun yüz karası düşmanın maskarası " iyi de, bunu ben demiyorum arkadaşlarım eski bir atatözünde bu cümleler diziliyor parası olmayanlar için. Türkiye'de çok fazla ekonomist istikrar var dese de çok acil para lazım olduğunda ve Anlık kurtarılması gereken hayat olduğunda malesef hiç bir şekilde para da bulunamaz. 

Akrabalarınız sağlam ise ve sizler daha önceden aldıklarınızı ödemiş iseniz, belki dolar eski usulden auvro ya da altın eşyası alınır ve ihtiyaç görülür. Ee peki bunların hiç biri sizde yok ise yani artık sıfırı tüketmiş iseniz ne yapacaksınız ? 

Ağlamanın " ben bitmişim kardeşim " demenin emin olun hiç kimseye ama hiç kimseye bir faydası yok arkadaşlarım. Çağımız internet çağı bakın paraya ihtiyacınızı bile GOOGLE AMCA'ya sorar olmuşsunuz. Aramışsınız ve bu konuma girip ne yapacağınızı araştırıyorsunuz. 

HER YOLUM KAPALI NASIL PARA BULACAĞIM ?

Muhtemelen düşünülenler; Yok abi yok yok bana acil tefeci lazım. Gideyim alayım işimi göreyim sonra öderim. Peki ya sonra olmaz ise ne yapacaksınız. Sakın ola tefeciler ile ilgili işlem yapmayın düşüncelerinizi bir tarafa bırakın. En ama en en en en son çare bu 

Bizim mahalledeki beyaz eşyacıdan alacağım iki adet beyaz eşyayı acil olarak satayım param olsun. Muhtemelen bunu yapabilirsiniz. Tabiki sizi tanıyan bir beyaz eşya satıcısı bulabilirseniz. Eskiden kredi kartı ile cep telefonu alınıp taksitle, peşin olarak satılıyordu bu olayda yok biliyorsunuz artık. Başka nelern yapabilirim diyenler için yine yazalım yazacaklarımızı, Bir otoban kenarında  kuruşa satın aldığınız suları bu yazın gününde 1 tl den satıp yüzde 75 kadar her bisuda para kazanabilirsiniz. 

 

Ne o, bu zorunuza gitti dimi " benim gibi adam bunu yapamaz dost var düşman var " peki tamam. Siz kaleminize güveniyor musunuz ? Yani facebookta o kadar zaman harcıyorken insanlara her atılan paylaşıma yorum yazarken, diyorum ki, bunu iş haline getirseniz. Bizim gibi sitelere 100 er kelimelik makale yazabilirsiniz 1 tl den düşünün günde kaç tane yazacağınızı. Nasıl olcak diyenlere antiparantez olarak ta belirteyim. İşlem basit, site sahibi sizlere yazacağınız başlıkları veriyor sizde yazıyorsunuz bu kadar. 

Karalistedeyim kredi çekemiyorum nereden acil para bulabilirim ?

İyide bana acil para lazım diyenler beyaz eşya durumunu düşünsünler en kısa durumda parayı öyle bulabilirsiniz. Bu arada kredi notları kategorisinden bu ve benzeri yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Türkiye'de yaşayan ve okuma yazması olan hiç kimsenin işsiz kalacağını düşünmüyorum. sizler bana yazın ben sizlere yeni iş kapılarını anlatayım. 

Her türlü düşünce ve görüşlerinizi lütfen yazının altından bana yazın. Tabiki üsluba dikkat ederek :)

KREDİ HABERLERİYorum Gönder

  1. alaattin sayalgı diyor ki:

    kıredi cekemiyorum

    Etiketleri :