Kredi Çekemeyenlere Alternatif Yöntemler

Acil para lazım yorumları ile sizlere bir kaç tüyo ve tavsiye vereceğiz. Acil paraya ihtiyacım var kredi de çekemiyorum ben şimdi nereden para bulacağım diyenler için bir kaç örnek ve tavsiye vermek istiyoruz.

Tabiki buradan vereceğimiz tavsiyelerin birini bir kaçını ya da tamamını uygulamış olabilir ve yeni bir fikriniz de bulunabilir arkadaşlarım. Siz değerli katılımcılarımızın bu konuya yazacağı yorum ile belki de acil para bulmak durumunda olan diğer kullanıcıların hayatları kurtulacaktır. Dolayısı ile lütfen katılım ve yeni fikirlerimizi buradan en aşağıdan yorum bölümünden diğer arkadaşlarımız ile paylaşalım.

Öncelikle kredi çekebilmek adına kredi notunuzu bilmeniz gerekiyor diye düşünüyorum. Onun için aşağıdan kredi notu sorgulama işlemleri nasıl yapılıyor onu anlattım sizlere. 

KREDİ NOTUM KAÇ SORGULAMA >>> TIKLAYIN

Buraya yazıyı okuyor iseniz muhtemelen Facebook Üzerinden verdiğimiz tanıtımla buraya kadar geldiniz. Muhtemelen de KREDİ TALEBİNİZ RET edildi ya da hiç bir banka size kredi vermiyor. Birazdan kişisel birikimlerimiz ile sizlere bir kaç şey yazacağız. Muhtemelen bunları daha önceden biliyor olabilirsiniz. Bizler istiyoruz ki, sizin durumunuzda olan ve gerçekten nakit ihtiyacı bulunan insanlara bilgiler verelim.

Acil Para için Ne yapmamanız gerekiyor ?

İşi zorlaştırmayın arkadaşlarım, para durumu hayat memat meselesi olsa bile tefecilerden kredi ile para çekmek kişilerden faizli para bulmak, sizin hayatınızı iyice zora sokacaktır. Parayı çektiğinizde ya da bu tefecilerden aldığınızda o anı kurtaracaksınız ama emin olun ödeme vadesi geldiğinde de kara kara düşüneceksiniz. Üstelik çok fazla faiz ödeyeceksiniz ?

Acil Para Lazım Çalışmak istiyorum ama iş yok ?

Acil para lazım ve çalışmak için işte bulamıyorsanız biraz girişimci olarak eşiniz ya da sevgilinizin üzerine para kazabileceğini düşündüğünüz, ilgili yaşadığınız şehirdeki mahalle ya da beldede insanların gerçekten ihtiyacı olacağını düşündüğünüz küçük bir simit pastane, tatlıcı vs gibi bir işyeri açmak için KOSGEB başvurusu yapabilir ve çok az faiz ve ileri tarihlere ötemeli krediler kullanabilirsiniz. Bunu yapabilir ve prosedürlere uyarsanız emin olun herşeyden daha rahat edeceksiniz.

İnternetten Para Kazanmanın Yolları Nelerdir ?

Öncelikle internetten para kazanmak için neler yapmanız gerekiyor sizlere onları anlatayım hemen hızlıca. Word Press bir site kurabilirsiniz. Bunun için aylık 10 tl ya HOST alabilir ve bu firmaya site kurmak istediğinizi belirtebilir ve sitenizin tüm ayarları ile birlikte kurulmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlerin tamamına yabancıyım diyenler lütfen murat.admin@gmail.com adresine bizzat bana ulaşabilirler tüm ayrıntıları vererek sizi yönlendireceğim. Yoksa tüm kurulum ve host bilgilerine sahibim. Ama konunun dağılmaması adına uzun uzadıya anlatmak istemiyorum. Eğer konu altından yorumlarınızla internetten para kazanma durumunu net olarak anlatmamı istiyorsanız bana bildirin ayrı bir konu olarak onuda sizlere uzun uzadıya yazmak istiyorum.

Senetle Para, senetle borç alabilir miyim ? ( Tefeci olayı )

Arkadraşlarım biliyorum çok çok paraya ihtiyacınız var ama tefeci sizin en son düşüneceğiniz şey olmalı. Zira Tefecilere elinizi verirseniz emin olun hayatınızı kaptırırsınız. Dönem Dönem Facebook üzerinden verdiğimiz görsel reklamların altına yorum olarak bu kötü niyetli kişiler gelerek acilen para verdiklerini senetle öpücükle iş hallettiklerini ifade ediyorlar. Aman diyorum bu arkadaşlarımıza bilgi tc kimlik bilgileri ve hiç bir şeyinizi vermeyin. Telefon verirler yerimiz şurası bizim vergi levhamız var derler. Aslında bu kişiler, Tefeciliği değişik bir kılıf içine aldılar. Bu bakımdan Tefeci işine asla ama asla bulaşmıyorsunuz arkadaşlarım. Ya ama bana lazım diyorsanız google amcanın arama bölümüne " senetle para verenler istanbul, izmir vs " şeklinde yazarak ulaşabilirsiniz. Buradan ben bu arkadaşlarım sayfalarını ya da linklerini asla sizlere sunmuyorum.

Anket Doldurarak para kazanma olayı hakkında bilgiler 

Arkadaşlarım anket doldurarak bilgisayar başında zaman harcayarak para kazanabiliyorsunuz bu hususta yine google amca aracılığı ile para kazanabilirsiniz. Yinede sizlere bir link vereyim istiyorum. BURADAKİ siteyi anketten para kazanmak için lütfen inceleyerek doldurunuz.

Yok yok benim işyeri açma durumumda yok yinede acil para lazım ?

Türk insanının kafası her türlü para bulma hususunda inanılmaz çalışıyor. Bir arkadaşınıza beyaz eşya aldırıp yok pahasına satabilir, acil ihtiyacınızı giderebilir, daha sonra arkadaşınıza taksitle ödeyebilirsiniz, tabiki ödeyebilirseniz. Alın işte arkadaşınızdan da oldunuz. Oysa size 5 bine almıştı kredi kartı ile bu beyaz eşyayı siz 2 bine sattınız. Ee ne olacak şimdi ? Olacak birşey yok battınız. !

Buraya kadar yazdıklarımızı, bankaların kara listesinde olduğunuz göz önünde bulundurarak yazdık. Tabiki böyle bir durum söz konusu değil ise bankalardan acil ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

EN HIZLI ŞEKİLDE ACİL İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL ALINIR TIKLAYINIZ

Bu arada aşağıdaki konumuza da tıklayabilirsiniz.

ACİL BANKA HARİCİ KREDİ VEREN YERLER KURUMLAR KURULUŞLAR HANGİLERİDİR ?

Ülkemizin içinde bulunduğu Seçim Arefesi olayından dolayı Ev kredilerinin tamamı ve tüm kredilerde oranlar inanılmaz arttırılmış durumda. İhtiyaç kredisi ve her türlü kredi için İNG BANK ve sizlere TEKSTİL BANK'ın oranları düşük olduğu için tavsiye edebilirim. Alternatif olarak ODEABANK'a da bakabilirsiniz. 

Sonuç olarak Merkezi sistem bulunduğundan dolayı, tüm bankalar bilgileri bir havuzdan alıyor ve eğer red yedi iseniz, kredi notunuz düşük ise muhtemelen bütün bankalardan olumsuz olarak size dönüş yapılacaktır. Buraya kadar yazılanları zaten biliyor olabilirsiniz. Alternatif bir yöntem biliyor iseniz lütfen konumuz altından bizlere değerli yorumlarınız ile katkıda bulunun. Boş senet imzalayarak, tefecilere giderek, hayatınızın geri kalanında dönüşü olmayan yollara girmeyiniz. Ayrıca aşağıdaki başlık size derman olabilir nitelikte bilgiler içeriyor. İncelemek için aşağıdaki bağlantımıza bakabilirsiniz.

 

İPOTEKLİ KREDİ NEDİR NASIL ALINIR

Son olarak değerli kredihaberleri.net kullanıcıları için acilen para bulması ile alakalı bir dua var. Şifa olması dileğiyle bu duayıda sizlerle paylaşmak istiyoruz. 

ACİLEN PARA BULMAK İÇİN ŞİFLI DUA DENENMİŞTİR

 

Umarız en kısa sürede sıkıntılarınız giderilir. 

 

Saygılarımızla, 

KREDİ HABERLERİ

KAYNAK : TC KREDİ NOTUYorum Gönder

Etiketleri :