Alternatif Bank Evlilik Kredisi

EVLİLİKTE KERAMET VARDIR

    Alternatif bank evlilik kredisi evlilik hayalleri kuran genç veya yaşlı çiftlere bu hayallerini gerçekleştirme imkânı sağlıyor. Üstelik bunu sağlarken çiftlere düşük faizin yanında uzun vadeli ödeme imkânı sunuyor. Tek yapmanız gereken bir Alternatif bankasının şubesine gitmeniz veya Alternatif bankasının internet sitesini ziyaret etmenizdir. 

    Kredi başvurusu için gerekli belgeler; TC kimlik belgesi, gelir belgesi, ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma antetli kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri veya kaşeli imzalı şirket yazısı, serbest meslek sahipleri için; sahibi ya da ortağı olunan firmaya ilişkin vergi levhası fotokopisi, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, son 3 yıla ait vergi dairesi ya da yeminli mali müşavirlik onaylı bilanço ve gelir tablosu gerekmektedir. 

    Ayrıca cari yıl mizanı, Esnaf ve Sanatkârlar Odası'na kayıt belgesi ya da faaliyet belgesi, tapu fotokopileri, kira kontratları ve diğer gelir belgeleri, imza beyannamesi, finansman başvurunuzda standart iki kefil gerekmekte ve aynı belgeler kefilleriniz için de geçerlidir. Talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar istenebilir. Bu belgeleri hazırladıktan sonra bir Alternatif Bankasının şubesine giderek kendi istediğiniz vade süresi ve taksit miktarıyla Alternatif bank evlilik kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 

    Hayallerinize adım atmanız için Alternatif Bankası her zaman yanınızda. Geleceğinizi Alternatif bank evlilik kredisi ile oluşturabilirsiniz. Uzun ve sağlıklı bir birliktelik için en yakın Alternatif Bankası şubesine bekliyoruz.
 Yorum Gönder

Etiketleri :