Citibank Kredi Başvurusu Sorgulama

CİTİBANK KREDİ BAŞVURULARINIZI TAKİP EDİN

Citibank ülkemizde kırk yıla yakın süredir bankacılık faaliyetlerini yürüten, dünya genelinde yaklaşık olarak 200 kadar ülkece bankacılık hizmeti sunan güvenilir bir finans kurumudur. Banka kaliteli işlere imza atmaktadır. Güvenilir kurumdan çeşitli kredi ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz. Bankadan kredi başvurularınızı yapmak için şubelerden yardım alabilirsiniz. Bankanın ülkemizin birçok ilinde şubeleri bulunmaktadır. Citibank kredi başvurusu sorgulama için İnternet bankacılığı üzerinden internet sitesinden başvuru sonucunuzu görebilmeniz mümkündür. SMS ile mobil kanallar üzerinden de başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bankanın 2484 numaralı kanalı üzerinden kısa mesaj gönderip bankadan tarafınıza ön onay gelmesini bekleyebilirsiniz. Cevabı kısa sürede cep telefonunuza gelecektir. Buna göre ön onay geldikten sonra hemen banka şubelerine gidebilirsiniz. Citibank kredi başvurusu sorgulama işlemlerini de yapabilir, kredi başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. 

    
Citibank kredi başvurusu yapanların banka şubelerinde vakit kaybetmemesi için de internet üzerinden kredileri hesaplara yatırmaktadır. Buna göre ön onay alınması ve size bildirilmesini takiben, kredi miktarları banka müşterileri tarafından çekilebilir ve kullanılabilir hale gelmektedir. Citibank kredi başvurusu sorgulama yapmak için yine mobil kanalları ve internet sitesini kullanabilirsiniz. Bankanın çağrı merkezi üzerinden de başvurularınızı ve sonuçlarınızı takip etmeniz mümkündür. Citibank kredi başvurusu sorgulama yapmak ve sonuç almak son derece kolay. Özellikle bankanın uygun ödeme imkânlarından ve faiz olanaklarından yararlanabilirsiniz. Çok uygun rakamlara kredi kampanyalarından siz de her zaman yararlanabilirsiniz. Kredi oranlarını inceleyin.
 Yorum Gönder

Etiketleri :