Tüm Borçları Tek Bankada Nasıl Toplarım?

Ülkemizdeki ekonomik nedenlerden dolayı orta direk diye tabir edilen vatandaşlarımızın bankalara yada kredi kartına borcu olmayanı yoktur sanırım. Kredi kartlarının asgarisini yatıranlar,kredilerini zamanında ödeyemeyenler ve ay sonunu zor getiren vatadadanşlarımızın sayısı bir hayli fazladır. 

Peki borçlarınızı ödeyerek tek bir bankaya ödeme yapmak yani borçlarınızı tek bir yerde toplamak istemezmisiniz? Bu sorununuza Odebank Borç Transfer Kredisi Kampanyası çare buluyor. Hangi bankaya olursa olsun tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı Odeabank'a transfer edebiliyorsunuz. Odeabank'ın aylık %1,45 faiz oranı ise Borç transferi imkanı sağladığı kampanya ile borçlarınızı 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Bu sayede kısa vadedeki yüksek ödemelerinizi uzun vadede düşük ödemeler yaparak bitirebilirsiniz.

Odeabank bu kampanya kapsamında ister 2 bankaya ister 3 bankaya ister 4 bankaya olan borçlarınızı ve istediğiniz adetteki kredi kartı borçlarınızı anında ödeyerek kapatıyor. Örnek bir tutar olarak 15000 TL olan birikmiş borçlarınızı Odebank Borç Transfer Kredisi ile ödediğinizde ayda 564 TL Kredi Taksiti ödeyerek borç yükünüzü de hafifletmiş oluyorsunuz. 36 ayda 564 TL Kredi Taksiti ödemek zaten o zamana kadar gecikecek kredi kartı borç faizlerinizi ödemekten ya da kredi taksitlerinize gecikme ödemekten çok daha mantıklı biz çözüm gibi gözüküyor.

2015-10-23


Yorum Gönder

Etiketleri :