Alternatif Bank 2016 Yılı Personel Alımları

SEVEREK YAPACAĞINIZ BİR İŞ İÇİN ÇOK SEVECEĞİNİZ BİR İŞYERİ: ALTERNATİF BANK

Bankacılık sektöründe kariyer yapmak istiyorsanız öncelikle azimli ve kararlı bir yapınızın olması gerekiyor. Çünkü bankacılık sektörü; sunduğu iş fırsatlarıyla sadece azimli ve gideceği yolda kararlı bir tavır sergileyen kişilerle gelişebilmektedir. Aynı zamanda azim ve kararlılığa ek olarak bankacılık sektöründe çalışacak kişinin işini çok sevmesi gerekiyor.

Alternatif Bank; sizlere severek yapacağınız ve kendinizi ifade edip fark yaratacağınız bir kariyer imkânı sunuyor. Alternatif Bank 2016 yılı personel alımları kapsamında pek çok yeniz mezun gence bankacılık sektöründe iş fırsatı sağlıyor.

Alternatif Bank 2016 yılı personel alımları kapsamında gişe, yetkilisi, bireysel müşteri ilişkileri yönetmeni, kurumsal müşteri temsilcisi, banka operasyon memuru kadroları için yeni açılan şubelerinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurmuştur.

Personel alımı yapılacak banka şubelerinin bulunduğu il ve ilçeler ileri tarihlerde bankanın internet sitesinde yayınlanacaktır. Alternatif Bank 2016 yılı personel alımları kapsamında işe alımı yapılacak personellerde aranan şartlar genel olarak şu şekildedir:

- 35 yaşını aşmamış olmak
- En az ön lisans derecesi yapmış olmak
- Erkek adayların askerliklerinin en az 2 yıl tecilli olması (Askerliğini tamamlamış olmak tercih nedenidir.)
- Sosyal ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü olmak
- Azimli ve kararlı bir kişilik yapısına sahip olmaktır.

    Siz de severek yapacağınız bir kariyer planlıyor ve o kariyer için doğru bir iş yeri arıyorsanız doğru yerdesiniz.
 Yorum Gönder

  1. Nuhut peçe diyor ki:

    bakalkim

    Etiketleri :