Fibabanka Evlilik Kredisi

EVLİLİKTE PARA DÜŞÜNMEYE SON

Fibabanka evlilik kredisi evlilik isteyen genç veya yaşlı çiftlere bu isteklerini gerçekleştirme imkânı sağlıyor. Üstelik bunu sağlarken çiftlere düşük faizin yanında uzun vadeli ödeme imkânı sunuyor ve sizi yormadan bunu sağlıyor. Tek yapmanız gereken bir Fibabanka bankasının şubesine gitmeniz veya Fibabanka bankasının internet sitesini ziyaret etmenizdir. 

Kredi başvurusu için gerekli belgeler; TC kimlik belgesi, gelir belgesi, ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma antetli kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri veya kaşeli imzalı şirket yazısı, serbest meslek sahipleri için; sahibi ya da ortağı olunan firmaya ilişkin vergi levhası fotokopisi, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, son 3 yıla ait vergi dairesi ya da yeminli mali müşavirlik onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıl mizanı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na kayıt belgesi ya da faaliyet belgesi, tapu fotokopileri, kira kontratları ve diğer gelir belgeleri, imza beyannamesi, finansman başvurunuzda standart iki kefil gerekmekte ve aynı belgeler kefilleriniz için de geçerlidir. Talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar istenebilir. 

Bu belgeleri hazırladıktan sonra bir Fibabanka Bankasının şubesine giderek kendi istediğiniz vade süresi ve taksit miktarıyla Fibabanka evlilik kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Evliliğe adım atmanız için Fibabanka Bankası her zaman size destek veriyor. Geleceğinizi Fibabanka evlilik kredisi ile tasarlayın. Uzun ve mutlu bir evlilik için en yakın Fibabanka Bankası şubesine bekliyoruz.
 Yorum Gönder

Etiketleri :