Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri

Ülkemizde her ne kadar yok denilsede var olan ekonomik sıkıntılar nedeniyle bir çok kişinin bankalar ile borç münasebeti bulunuyor. Her sıkıştığında kredi kartlarına ve kredilere sarılan vatandaşlarımız mecburen ileriyi düşünmeden ve bazen faiz oranına bile bakmadan nakit kullanımına yöneliyorlar. Bankalarda bu durumu fırsat bilerek müşterilerini kendilerine çekebilmek için kredi kampanyaları başlatıyorlar.

Bu kampanyalara bir çok başvuru yapılırken en fazla rağbet gören kredilerin arasında olan kefilsiz kredi imkanlarını da araştırıyorlar.Bu yazımızda kefilsiz kredi veren bankalar hangileri? diye bir araştırma yapmak istedik.

Bankalar müşterilerine kredi vermeden önce kredi notuna bakarlar. Kredi notu yüksek olan müşterilere kefil istemeden 25.000 liraya kadar kredi vermektedirler.

Denizbank Kefilsiz Kredi

Kredim yazıp bir boşluk TC kimlik numaranızı 3280’e SMS atınca cep telefonunuza gelen kredi onayı ile sadece kimlikle gelir belgesiz kefilsiz kredi kullanabilirsiniz.

Finansbank Kefilsiz Kredi

TC kimlik numaranızı 5030′ a SMS atmanız halinde gelen kredi onayına istinaden gelir belgeli veya gelir belgesiz ama kesinlikle kefilsiz kredi kullanabilmeniz mümkündür.

Garanti Kefilsiz Kredi

Kredi yazıp TC kimlik numaranızı 3340’a yollayınız,gelen kredi onayına istinaden gelir belgeli veya gelir belgesiz kredi şeklinde ama yine kefilsiz kredi olarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Diğer kefilsiz kredi veren bankalar listesi de şu şekildedir;

Yapıkredi Bankası

TEB

Şekerbank

İşbankası

İNG Bank

Fibabank

Akbank

Vakıfbank

Halkbank

*****Devlet bankalarından bazı durumlarda kefil istenebilmektedir bu konu aklınızda kalsın.(Vakıbank,Ziraat,Halkbank)

 

 Yorum Gönder

Etiketleri :