Kredi Çekemiyorum Acil Para Lazım

        ACİL PARA İHTİYAÇLARINIZ İÇİN NELER YAPABİLİRSİNİZ?

    Eğer kredi çekemiyorum acil para lazım diye kara kara düşünüyorsanız çözüm için doğru adrestesiniz. Bireysel kredilendirme firmamız acil nakit ihtiyacı olan kişilere uygun vade faiz oranlarıyla kredi sağlamaktadır. Firmamız bankalar ile karşılaştırıldığında daha uygun koşullarda kredi imkânı sağlamaktadır.

    Çeşitli nedenlerle bankalarla ilişkileri bozulmuş, kredi kayıt bürosu notu kredi almak için yeterli olmayan, icralık olan ve kredi çekemiyorum acil para lazım diyen kişilere kredilendirme firmamız tarafından belirli şartlar dâhilinde kredi verilebilmektedir. Bu şartlardan birincisi düzenli bir gelir sahibi olmanızdır. Yani bir işiniz ve düzenli yatan bir maaşınızın olduğunu belgelemeniz gerekmektedir. Eğer 657 sayılı kanun kapsamında çalışan bir devlet memuru iseniz maaşınız düzenli yattığından sizden gelirinizle ilgili son altı aylık maaş bordrolarınızdan başka herhangi bir belge istenmemektedir. Ancak özel sektörde çalışıyorsanız maaş bordrolarınıza ek olarak firmanın sizin çalışmanızdan memnu olduğuna bu nedenle fesih işlemi düşünmediğine dair firma yetkilisinin onayı olan yazılı belge de getirmeniz gerekmektedir.

    İkinci olarak çekeceğiniz kredi miktarına göre belirlenecek bir gayrimenkul veya menkulü ipotek göstermeniz gereklidir. Bu ipotek sayesinde herhangi bir nedenden ötürü kredi taksitlerinizi ödeyememeniz durumunda krediniz güvence altına alınmaktadır. Eğer üzerinize herhangi bir menkul veya gayrimenkul yoksa mutlaka üzerine kayıtlı malı olan bir arkadaşınızı veya akrabanızı kefil olarak göstermeniz gerekecektir. Siz de Kredi çekemiyorum acil para lazım diyorsanız bizimle irtibata geçin.

 Yorum Gönder

 1. alaattin sayalgı diyor ki:

  acil lazım

  1. nihat diyor ki:

   nasıl kime gidicez nasıl olucak kimden kredi alıcaz

   1. FERAT ÖZKAN diyor ki:

    merhaba ben 15 bin tl kredi çekmek istiyorum özel sektörde 6 senedir çalışıyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz 05372948172

    1. BEKİR BODUR diyor ki:

     iyi günler benim krediye ihtiyacım var ama size ulaşamıyorum nasıl ulaşabilirim bilgi verirmisiniz

     1. Ersan Adil AĞABEYOĞLU diyor ki:

      daha önce odea bank tan 3000 tl kredi kullandım.12. taksitimi 3 gün geç yatırdım diye kredi notumu düşürmüş bugün gittiğim bankadan öğrendim bundan dolayı kredi kullanamıyorum.acil bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

      1. FATİH ŞENGÜL diyor ki:

       kredi notum düşükolması münasebetiyle kredi çekemiyorum hiç bir bankayada borcun yoktur eşim doğum yapacak acilen krediye ihtiyacım var

       Etiketleri :