Şekerbank'tan Kredi Bugün Al Ödemesini Yeni Yılda Yap

Yeni yıla girerken bir kredi kullanmak istiyorsanız ve kredi ödemelerinize yeni yılda başlamak istiyorsanız Şekerbank'a mutlaka uğramalısınız.

Şekerbank yeni yıla az bir süre kala yılbaşına özel kredi kampanyası ile hazırlamış olduğu ve ''Kredini şimdi al seneye öde'' sloganı ile duyurduğu yeni kredi kampanyasında 30 Bin liraya kadar İhtiyaç Kredisi kullandırabileceklerini duyurdu. Üstelik bu kredi kampansından faydalanmak isteyen kişiler taksitlerini 2016 yılında başlayacaklar.

Şekerbank'ın bu kredi kampanyasında en fazla 36 aya kadar vade imkanı bulunurken 2 ay taksit erteleme fırsatı da sağlanıyor. Bu sayede şimdi aldığınız krediyi 2016 yılında ödeyebiliyorsunuz ve 2 ay gibi bir süre ödeme yapmıyorsunuz. Ertelemiş olduğunuz bir ihtiyacınızı yada kısa vadedeki yüksek borçlarınızı kapatarak uzun vadeler ile azaltmak için krediyi Şekerbank Yılbaşı Kredi Kampanyası ile giderebilirsiniz.

Şekerbank bu yeni yıl kredisi faiz oranını %1,42 olarak bildirmiş. Bu krediyi sizlerde kullanmak istiyorsanız sizleri Şekerbank şubelerine gitmenizi önerebiliriz.Yorum Gönder

Etiketleri :