Kefilsiz 15000 Lira İhtiyaç Kredisi

Nakit olarak sıkıntıya düştüyseniz ve kefilsiz 15000 Lira ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız bu yazımızı okuyabilir ve 15000 Lira Kredi Veren Bankanın hangisi olduğunu merak ediyor ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Hani derler ya evdeki hesap çarşıya uymaz diye ne kadar doğru bir söz.Hiç beklemediğiniz yerden gelen ve sizi maddi olarak sıkıtıya sokan nakit ihtiyaçlarınız için bankadan kredi çekmeyi planlıyor ancak bankaların kefil isteyeceğini düşünüyorsanız işiniz gerçekten zor. Çünkü bu devirde kardeş kardeşe kefil olmuyor. Bu nedenle kefil olmadan kredi veren bankaları sizler için araştırdık.

Bankalar kendilerine ait özel kurallar nedeniyle müşterilerine kredi verirken kefil şartı koymuştur ancak bazı bankalarda kefil istemeden kredi verebiliyor.

Kefil olmadan kredi veren bankalar arasında yer alan TEB Bankası CEPTETEB aracılığıyla en az 1000 lira en fazlada 15000 lira olan nakit ihtiyaçlarınız için kefil istemeden kredi veriyor.

CEPTETEB Kredilerin maksimun 36 aya kadar vadelendirilebilir ve aylık ödemeleri düzgün olan yani kredi notu yüksek olanlara anından kullandırılabiliyor.

Teb Bankası ile önceden çalışmanız var ise bu krediye CEPTETEB internet şubesi yada CEPTETEB mobil şube ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Daha önceden TEB ile çalışmanız yok ise yine Teb Bankası internet şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.Kredi Başvurunuz için onay geldikten sonra bir yetkili sizi telefon numaranızdan arar ve gerekli işlemlerin yapılması için sizden randevu talep eder.Daha sonrada krediniz hemen hesabınıza geçerek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

 

2015-11-17


Yorum Gönder

Etiketleri :