TEB Evlilik Kredisi

EVLİLİKTE PARAYI DÜŞÜNME

TEB evlilik kredisi evlilik isteyen tüm çiftlere bu hayallerini gerçeğe dönüştürme imkânı veriyor. Üstelik bunu sağlarken çiftlere düşük faizin yanında uzun vadeli ödeme imkânı sunuyor ve sizi yıpratmıyor. Tek yapmanız gereken bir Teb bankasının şubesine gitmeniz veya Teb bankasının internet sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. 

Kredi başvurusu için gerekli belgeler; TC kimlik belgesi, gelir belgesi, ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma antetli kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri veya kaşeli imzalı şirket yazısı, serbest meslek sahipleri için; sahibi ya da ortağı olunan firmaya ilişkin vergi levhası fotokopisi, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, son 3 yıla ait vergi dairesi ya da yeminli mali müşavirlik onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıl mizanı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na kayıt belgesi ya da faaliyet belgesi, tapu fotokopileri, kira kontratları ve diğer gelir belgeleri, imza beyannamesi, finansman başvurunuzda standart iki kefil gerekmekte ve aynı belgeler kefilleriniz için de geçerlidir. Kısacası mutlu yarınlarınıza TEB evlilik kredisi ile daha da yakınsınız.

Talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar istenebilir. Bu belgeleri hazırladıktan sonra bir TEB Bankasının şubesine giderek kendi istediğiniz vade süresi ve taksit miktarıyla TEB evlilik kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Evliliğinize bir destekte TEB bankasından. Sağlıklı ve mutlu yarınlar için sizi en yakın TEB Bankası şubesine bekliyoruz.
 

2015-09-08


Yorum Gönder

Etiketleri :