2016 Yeni Yıl Kredileri Vakıfbank Yılbaşı Kredisi

Yeni yılın yaklaşması ile beraber bankalar kredi kampanyalarını duyurmaya başladı.

Yılbaşı kredisi kampanyalarını sizler için ilk açıklanayan banka Vakıfbank oldu. Nakit olarak sıkıntıya düşen ve acil kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız için %1,35 gibi düşük faiz oranı ile duyurduğu Yılbaşı Kredisi gerçekten çok cazip.

''Yeni yılda tüm hayallerini gerçekleştirmek istediğin an, biri var halinden anlayan'' sloganı ile duyurduğu Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi ile bir çok kişi yeni yıla mutlu girecek.

Vakıfbank'ın sunduğu yeni yıl kredi kampanyası ile isterseniz artan taksitli Yeni Yıl Kredisi isterseniz de eşit taksitli Yılbaşı Kredisi kullanabiliyorsunuz. 36 ay vade ile 10 Bin Lira Kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız bu krediye ilk yıl aylık sadece 250 lira ikinci yıl 368,66 lira ve üçüncü yıl ise 543,73 lira ödeme yaparak sahip olabiliyorsunuz.

Daha yüksek miktarlarda kredi kullanmak istiyorsanız masrafsız  yeni yıl kredisini faiz oranı %1,43 masraflı yani sadece 250 lira kesintili kredinin faiz oranı da %1,35 tir. 36 ay vade ile 50 Bin lira kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız masrafsız olarak kredi istiyorlarsa aylık 1873,30 lira, 250 lira tahsis ücreti ile kredi kullanmak isteyen vatandaşlarımızın ödemesi de 1843,94 lira oluyor.

 Yorum Gönder

Etiketleri :