Vakıfbank 2016 Yılı Personel Alımları

KÖKLÜ BİR BANKACILIK GEÇMİŞİNE SAHİP VAKIFBANK'TA KARİYER YAPMAK İSTEMEZ MİSİNİZ?

Üniversiteden yeni mezun gençlerin ideallerinde parlak mesleklerde kariyer yaparak iş hayatında yükselme hedefi bulunmaktadır. Özellikle idealist gençler rekabet ortamının getirdiği anlayışla hep daha iyisini hedefleyerek sürekli mesleki gelişim çıtasını yüksek tutmaktadırlar. parlak bir kariyer için siz gençlerin tercih edebileceği en gözde sektör bankacılık sektörüdür. Bankacılık sektörü dinamik yapısı sayesinde bu sektörde çalışanlara iyi bir kariyer ve sürekli mesleki gelişim imkânı sunmaktadır.

Bu kariyeri ve mesleki gelişimi Vakıfbank gibi Türkiye'nin köklü ve kurumsal bir bankasında gerçekleştirmeniz sizi kariyerinizde en üst noktalara kadar çıkaracaktır. Bu nedenle yeni mezun genç arkadaşlarımızın Vakıfbank 2016 yılı personel alımları hakkında bilgi sahibi olmaları onların menfaatinedir. Vakıfbank her yıl hizmet verdiği kitleyi geliştirerek daha fazla kişiye bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bu durum neticesinde Vakıfbank her yıl bir önceki yıla oranla daha fazla çalışanı bünyesinde istihdam etmektedir.

Vakıfbank 2016 yılı personel alımları kapsamında gerek internet üzerindeki kariyer.net, yenibiris.com gibi kariyer sitelerinde ve gerek gazete, dergi gibi yazılı iletişim araçlarında istihdam edilecek personele ilişkin iş ilanları yayınlamaktadır. Bu ilanları takip ederek iş başvurusu yapmanız bankacılık sektörünün zengin dünyasına adım atmanızı sağlayacaktır.

Ancak Vakıfbank 2016 yılı personel alımları için adaylarda bazı ön şartlar aramaktadır. Öncelikle erkek adayların mutlaka askerlikle ilişiklerinin olmaması gerekmektedir. İkinci ön şart ise adaların 30 yaşından gün almamış olmalarıdır.

 
 Yorum Gönder

Etiketleri :