Vakıfbank Kredi Başvurusu Sorgulama

Vakıfbank’ta Kredi Başvurusu Nasıldır?

Kamusal alanda sermaye destekli bir banka olarak bilinen Vakıfbank, çeşitli bankacılık işlemlerini senelerdir güvenli bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Gündelik yaptığınız alışverişlerde büyük kolaylıklar sağlayan Vakıfbank’ın nakit avans ve kredi verme gibi pek çok alanda hizmeti bulunmaktadır. Vakıfbank Türkiye’nin en geçerli kredi kartlarından World Kartı kullanarak müşterilerine uzun vadeli taksit fırsatı ve alışveriş durumunda taksit erteleme gibi uygun seçenekler tanımaktadır. Ayrıca eğitimden evliliğe, mobilyalardan beyaz eşyalara kadar tüm ihtiyaçlarınızda kredi hizmetlerini uygun şartlarda sunmaktadır. Kredi hizmetlerinden yararlanabilmek için öncelikle kredi başvurusunda bulunmanız gereklidir. Vakıfbank Kredi Başvurusu Sorgulama işleminde ise internetten kredinizin onaylanıp onaylanmadığını öğrenebilmeniz mümkündür.

Vakıfbank Kredi Başvurusu Sorgulama işlemini yaptığınız sırada sizlerden ad-soyad, TC kimlik numarası ve cep telefonu gibi bilgilerinizi girmenizi isteyecektir.  TC kimlik numarası olmadan işlem yapamayacağınızdan eğer bilmiyorsanız nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğünün internet sitesinden kişisel bilgilerinizi sisteme girip TC kimlik numaranızı sorgulatabilirsiniz. 

Eğer internet kullanmıyorsanız ya da bulunduğunuz yerde internet bağlantısı yoksa Vakıfbank Kredi Başvurusu Sorgulama işleminizi müşteri hizmetlerini arayarak da yapabilir, kredi başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgi alabilirsiniz. Kısa mesaj yoluyla da sonucu öğrenmeniz mümkündür. Bunun için başvuruda belirttiğiniz cep numarasından ONAY yazıp boşluk bırakarak başvuru numaranızı 5724’e kısa mesaj atmanız gereklidir. Dilerseniz ATM üzerinden de kredi başvurunuzu sorgulayabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra 10 iş günü içinde kredinizi herhangi bir Vakıfbank şubesinden kullanabilirsiniz.
 

Vakıfbank Kredi Başvurusu Sorgulama için TIKLAYINIZYorum Gönder

Etiketleri :