Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Öğrenme

YAPI KREDİ KREDİ KARTI İLE FARKINIZI BELLİ EDİN

Normal hayatta girdiğiniz her ortamda farklı olduğunuzu belli etmenizin bir yolu daha var artık.  Yapı Kredi bankası tarafından üretilen ve eşsiz avantajları içinde barındıran Yapı Kredi kredi kartınız varsa girdiğiniz toplulukta hemen fark edilirsiniz.  Sebebine gelince o kadar artı değer katan sebebi vardır ki. Mesela taksit yaparken ertelemesi gibi örneklendirilebilir.  Bu özelliği ile ödemelerinizi erteler ve rahatlıkla ödeme yaparsınız.  Yapı Kredi kartına başvurunuzu yaptıktan sonra sonucu almak için Yapı Kredi kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme işlemlerini internet üzerinden takip ederek yapabiliyorsunuz. 

Girdiğiniz her ortamda ve alışveriş sırasında limit yokken bile avantaj sağlayan bu kredi kartına sahip değilseniz kaybınız büyük olmaktadır.  Bu kaybınızı engellemek sizin elinizdedir. Hemen Yapı Kredi bankasına kredi karı başvurusu yapın ve sonucu Yapı Kredi kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme adımlarından takip edin.  Bu adımlar ise ya telefon bankacılığı ya da internet bankacılığı olmaktadır. 

Yıllardır müşterilerine avantaj sağlayan Yapı Kredi bankası, Bu avantajı artık kredi kartında da uyguluyor.  Artık nakit açısından sıkılmanıza hiç gerek yok.  Çünkü Yapı Kredi kredi kartınızda esnek limitler sizi bekliyor.  Hemen başvurunuzu yapın ve işlemleri takip için Yapı Kredi kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme işlemi yapın.  Hem başvurusu hem de başvuru takip sistemi çok basit olan Yapı Kredi kredi kartına sahip olarak farkınızı belli edin. 

İnternet Şubesi Kredi kartları menüsünden:

Kredi kartı başvurularınızın değerlendirme sürecini takip ederek, başvurularınızın sonucu hakkında bilgi alabilirsiniz. Sorgulamada son 6 aylık bilgiler ve sadece ilk kart başvurularını görebilirsiniz.

Kart başvurusu için red nedeni bilgilerini "Red Nedeni" kolonundaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzu SMS ile sorgulamak için:

Karttipi (boşluk) T.C. Kimlik numaranızı 4407’ye SMS olarak gönderebilirsiniz.Yorum Gönder

Etiketleri :