Yapı Kredi'den Günde 10 Liraya 9000 Lira Yılbaşı Kredisi

Bankalar yeni yıla az bir süre kala yeni yıl kredisi kampanyalarını sunmaya başladılar bile.

Her türlü ihtiyaçlarınız için en uygun yılbaşı kredilerini sunan bankalar yıl sonunda onlara verilen kredi kotalarını doldurmak için en uygun faiz oranlarını yı lsonuna saklarlar.

Yapı Kredi Bankasının'' 2016 Geliyor, yeni yıla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak girin'' sloganı ile vatandaşlarımıza duyurmuş olduğu kredi kampanyasından tüm maaşlı çalışanlar,memurlar,emekliler,serbest çalışanlar ve düzenli olarak geliri olan herkes yararlanabiliyor.

Yeni yılara girerken ertelemiş olduğunuz bir ihtiyacınızı yada kısa vadede olan borçlarınızı uzun vadelere bölerek biraz rahatlamak istiyorsanız Yapı Kredi Yeni Yıl Kredisi Kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Cep telefonunuzdan yada bilgisayarınızdan rahatlıkla başvuruda bulunabileceğiniz Yapı Kredi Yeni Yıl Kredisi kampanyasının ayrıntılarını inceleyecek olursak;

Yapı Kredi Bankasından Yılbaşı Kredisi Kampanyası kapsamında çekecek olduğunuz 9000 lira kredinin maksimun vade miktarı 36 aydır.%1,25 gibi çok uygun faiz oranı ile kullanabileceğiniz bu kredide aylık ödemeniz 325,37 lira olup kredi tahsis ücreti sadece 45 liradır.Yorum Gönder

Etiketleri :